Головна / Зламався розєм зарядки, гарнітури, usb планшета

Заміна роз'єму зарядки!


Не завжди планшет перестає заряджатися через пошкоджений гнізда USB. Причиною також може бути вихід з ладу акумулятора або серйозний програмний збій. Найкраще, що в цьому випадку можна зробити, - віднести «улюбленця» в сервісний центр Скайтел, де йому проведуть повну діагностику. Після чого скажуть, що саме усуне проблему: новий акумулятор або заміна роз'єму для зарядного пристрою.

 

Уникнути пошкодження гнізда для зарядки можна, використовуючи пристрій, яка заряджається бездротовим способом. Але такі моделі поки мало представлені на ринку. Хоча процедура зміни USB-порту зі сторони не здається особливо трудомісткою, вона вимагає правильного і професійного виконання. Для того щоб планшет працював і далі, потрібно зробити наступний порядок дій:

Витягти пошкоджений роз'єм з плати, для чого спеціальними засобами розм'якшується пайка навколо нього.
Зачистити місце під новий порт і підготувати його до установки.
Акуратно припаяти роз'єм і знову зібрати планшет - можна тестувати результат.


Абсолютно ясно не варто братися за заміну USB-порту власними силами, оскільки він не «вставлений» в корпус, а припаяний. Процедура зміни роз'єму для зарядного пристрою використовують роботи професіонала. Після того, як новий роз'єм встановлений, пристрій знову може служити вам вірою і правдою не один рік. Ціна на ремонт такого рівня не настільки висока, щоб піддавати недешевий планшет ризику самостійних експериментів.