Головна / Планшет не заряджається

Планшет не заряджається


Пошкодження роз'єму для зарядки
Дуже часто користувачі не надають значення тому, яким чином висмикують провід з гнізда зарядки. При різких і неакуратних рухах є ймовірність пошкодити контактний роз'єм. Також це може статися в тих випадках, якщо ви часто кидаєте свій прилад, або піддаєте його впливу вологи. При деформації даного порту вставити штекер буває досить проблематично. У деяких випадках, при сильному фізичному ударі, вхід для ЗУ може просто відламана.

Як ви розумієте, в такій ситуації зарядити апарат не представляється можливим. Доведеться вдатися до розбирання корпусу і припаювання контактів, або повної заміни гнізда. Знову ж, виконувати ці маніпуляції самостійно рекомендується тільки тим, хто володіє спеціальними навичками.

 

Перебитий провід зарядного пристрою
Перевірте, заряджених чи акумулятор, і згадайте, коли ви в останній раз ставили пристрій на зарядку. Якщо це було давно, і потім ви тривалий час не користувалися планшетом, то він міг дуже сильно розрядитися. Тому спробуйте включити його в мережу, зачекайте кілька годин - спочатку в деяких випадках він навіть не подає виду, що заряджається.

Якщо ж ви бачите, що зарядка не відбувається навіть через кілька годин, справа може бути в самому зарядному пристрої - тоді слід спробувати з'єднати до планшета або підключити цей аксесуар до іншого планшету. Так ви зможете зрозуміти, хто винен - ​​ваш гаджет або пристрій для зарядки.

Також проведіть зовнішній огляд ЗУ на наявність здуття, перекосів і переломів кабелю. Якщо ви виявили пошкодження проводу, можете зробити самостійну заміну.

 

При необхідності харчування до знімного акумулятора можна подати безпосередньо. Однак в результаті цієї операції батарея помітно скорочує свій термін служби, тому не варто зловживати цим методом. Радимо скористатися універсальним зарядним пристроєм - «жабою».

 

Згоріло зарядний пристрій
Дана ситуація може виникнути через те, що на ЗУ потрапляла волога або воно включалося в мережу без стабілізатора напруги. У цьому випадку вихід тільки один - покупка нового зарядного пристрою, по можливості оригінального.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що для деяких моделей придбати оригінал не завжди представляється можливим. Зокрема, це стосується більшості китайських брендів. Тому доведеться вдатися до самостійного підбору, виходячи з характеристик згорілого блоку живлення. Особливо важливі параметри адаптера: вольтаж (стандартне значення - 5 Вольт) і кількість ампер (рекомендована величина 1-2,5 А).

Ну а поки ваш апарат можна зарядити за допомогою USB-кабелю від комп'ютера або зовнішнього акумулятора.

 

Вийшов з ладу акумулятор
Сучасні акумулятори, не дивлячись на зростаючий з кожним роком обсяг, досить вимогливі до умов експлуатації. АКБ не рекомендується зберігати, в зв'язку з ризиком втрати ємності. Крім того, категорично не можна допускати перегріву, щоб температура приладу не перевищувала 45 градусів. Ще один важливий фактор - потрібно стежити за станом поточного заряду і запобігати повний витрата батареї в нуль.

За статистикою, в середньому акумулятор стабільно функціонує 3-4 роки при активному використанні пристрою. Це близько 300-400 циклів заряджання.