Головна / Планшет не вмикається

Не включається планшет!


В один прекрасний день ви вирішили посидіти в інтернеті, пограти або подивитися фільм на своєму планшеті, але ... він не включається. Ви перебуваєте в подиві і єдине питання, яке вас цікавить, - чому так відбувається?

Замість того, щоб панікувати, давайте дізнаємося, чому не включається планшет і як самостійно розібратися в такій ситуації.

Перш за все, неполадки з технікою подібного роду можна умовно поділити на кілька видів: механічні, електронні та програмні. Далі ми докладно розглянемо особливості кожної з них і можливі варіанти вирішення.

 

механічні несправності
Логічно, що спочатку потрібно перевірити зовнішню цілісність планшета, для чого ми будемо керуватися нижченаведений рекомендаціями. Вдаватися до самостійного ремонту свого пристрою варто тільки в тому випадку, якщо ви сто відсотків упевнені в своїх здібностях. Найкраще довірити цю роботу професіоналам і позбавити себе від ризиків.

 

Запала або зламалася кнопка включення
Однією з причин, по якій не запускається планшет, є несправна кнопка «Power», що відповідає безпосередньо за увімкнути функцію дзвінків. Якщо ваш девайс недавно падав, рекомендуємо в першу чергу звернути увагу саме на цей момент. Проведіть візуальний огляд, переконайтеся в тому, що лампочка кнопки не западає і не хитається. Також під час натискання повинен бути характерний звук.

При виявленні поломки раціональним рішенням стане звернутися в сервісний центр Скайтел, де швидко і гарантовано вирішать цю проблему. Однак, якщо ви хочете спробувати полагодити свій апарат самостійно і впевнені в своїх силах, необхідно його розкрити і визначити тип пошкодження. Часто доводиться вдаватися до пайки клавіші або до повної заміни на нову, за умови поламаних контактів.

 

Пошкодження роз'єму для зарядки
Дуже часто користувачі не надають значення тому, яким чином висмикують провід з гнізда зарядки. При різких і неакуратних рухах є ймовірність пошкодити контактний роз'єм. Також це може статися в тих випадках, якщо ви часто кидаєте свій прилад, або піддаєте його впливу вологи. При деформації даного порту вставити штекер буває досить проблематично. У деяких випадках, при сильному фізичному ударі, вхід для ЗУ може просто відламана.

Як ви розумієте, в такій ситуації зарядити апарат не представляється можливим. Доведеться вдатися до розбирання корпусу і припаювання контактів, або повної заміни гнізда. Знову ж, виконувати ці маніпуляції самостійно рекомендується тільки тим, хто володіє спеціальними навичками.

 

Перебитий провід зарядного пристрою
Перевірте, заряджених чи акумулятор, і згадайте, коли ви в останній раз ставили пристрій на зарядку. Якщо це було давно, і потім ви тривалий час не користувалися планшетом, то він міг дуже сильно розрядитися. Тому спробуйте включити його в мережу, зачекайте кілька годин - спочатку в деяких випадках він навіть не подає виду, що заряджається.

Якщо ж ви бачите, що зарядка не відбувається навіть через кілька годин, справа може бути в самому зарядному пристрої - тоді слід спробувати з'єднати до планшета або підключити цей аксесуар до іншого планшету. Так ви зможете зрозуміти, хто винен - ​​ваш гаджет або пристрій для зарядки.

Також проведіть зовнішній огляд ЗУ на наявність здуття, перекосів і переломів кабелю. Якщо ви виявили пошкодження проводу, можете зробити самостійну заміну.

 

При необхідності харчування до знімного акумулятора можна подати безпосередньо. Однак в результаті цієї операції батарея помітно скорочує свій термін служби, тому не варто зловживати цим методом. Радимо скористатися універсальним зарядним пристроєм - «жабою».

 

електронні проблеми
Нерідко причини даної поломки носять електронний характер. Розглянемо всі можливі варіанти з цієї категорії, при яких планшет перестає нормально функціонувати.

 

Згоріло зарядний пристрій
Дана ситуація може виникнути через те, що на ЗУ потрапляла волога або воно включалося в мережу без стабілізатора напруги. У цьому випадку вихід тільки один - покупка нового зарядного пристрою, по можливості оригінального.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що для деяких моделей придбати оригінал не завжди представляється можливим. Зокрема, це стосується більшості китайських брендів. Тому доведеться вдатися до самостійного підбору, виходячи з характеристик згорілого блоку живлення. Особливо важливі параметри адаптера: вольтаж (стандартне значення - 5 Вольт) і кількість ампер (рекомендована величина 1-2,5 А).

Ну а поки ваш апарат можна зарядити за допомогою USB-кабелю від комп'ютера або зовнішнього акумулятора.