Головна / Ноутбук сильно гріється

Чому ноутбук сильно нагрівається?


Причина перегріву ноутбука завжди одна - це прокладка між кріслом і девайсом. Говорячи простою мовою і без сарказму - це неправильні дії користувача. Існує ряд рекомендацій по експлуатації ноутбуків.

Їх не можна використовувати на м'якій поверхні. Ми прекрасно розуміємо, що перегляд фільму в ліжечку перед сном - справа свята. Але, на жаль, для залоза не корисне. Ковдра просто перекриває виходи для гарячого повітря, що і призводить нагрівання ноутбука. Девайс в такому випадку може навіть вимкнутися: так спрацьовує захист процесора від перегріву. Коли перевищується певний поріг, ЦПУ повністю відключається, щоб не вийти з ладу.


Також не можна використовувати ноутбук на відкритому сонці. Ідея вийти влітку на вулицю і на свіжому повітрі посерфити простори інтернету - здається невинною? Як би не так, температура повітря безпосередньо впливає на температуру всередині ноутбука. А якщо зверху і сонечко припікає, то сподіваємося, що ви захопили з собою парочку свіжих яєць. Омлет безсумнівно вийде відмінним. Як сковороди - розкладний девайс. Загалом, бережи свій лептоп під час літнього сезону.


Причина №3: ​​пил. Це головний ворог будь-якої електроніки. Крім засмічення системи охолодження (а у ноутбуків вона дуже компактна), ви можете заробити коротке замикання. Найчастіше це стосується материнської плати пристрою. Регулярно очищайте свій девайс, а якщо не вирішуєте робити це самостійно - віднесіть фахівцям в сервісний центр Скайтел.

І нарешті, не забувайте про термопасту. Вона призначена для кращого відведення тепла від процесора, але з часом вона висихає і втрачає властивості.