Головна / Ноутбук не вмикається

Що робити якщо не включається ноутбук?


У сучасному світі життя людини дуже сильно залежить від техніки, ми настільки прив'язані до інтернету і комп'ютера що в разі поломки більшість людей відчувають дуже неприємні почуття. Але не варто впадати у відчай, в цій статті ми поділимося з вами інформацією про те, що потрібно робити, якщо не включається ноутбук, і чого робити не потрібно що б остаточно не вивести з ладу свою цифрову техніку.

 

Якщо Ваш ноутбук перестав включатися або включається, але видає незрозумілі сигнали, то це свідчить про те, що якийсь елемент не в порядку і система самодіагностики повідомляє про це доступним їй способом.

Перше, що необхідно зробити в такій ситуації - це знеструмити ноутбук, відключити його від мережі і дістати акумулятор. Тільки після цього слід оглянути пристрій на предмет механічних пошкоджень. Якщо такі є, тоді потрібно віднести в сервіс Скайтел на діагностику.

Якщо ніяких механічних пошкоджень немає, то шукати чому не включається ноутбук потрібно вже в електронній начинці. Перше, що потрібно перевірити, чи реагує ноутбук на спробу включити його від мережі. Якщо успішно включився і здався логотип виробника або висновок результатів тестування пристроїв, після чого "намертво" зависає, то в цьому випадку потрібно шукати проблему серед підключених пристроїв. Частою причиною такого є відмова вінчестера.

 

Якщо відбувається зависання прямо на логотипі або ще до його завантаження, а з ноутбука доносяться гудки, які схожі на короткі сигнали, то проблема криється в тому, що ноутбук не може звернутися до правильну і повне завантаження БІОС. Це означає, що збій може бути як апаратним, так і програмним.

Якщо Ви знаєте виробника чіпа БІОС-а, то по звукових сигналів, використовуючи таблицю сигналів біпера, можна розшифрувати звукове повідомлення, яке допоможе в пошуку несправності. Найчастіше така діагностика не є точною, тому найкращим для Вас варіантом є звернення за допомогою до фахівців сервісу Скайтел, які швидко і точно діагностують і визначать проблему, так як будуть використовувати спеціальне обладнання.

 

Найпоширенішими проблемами відмови роботи ноутбука є:

Засмічення ноутбука пилом, результат - замикання материнської плати або пошкодження системи охолодження;
Рідина, яка може або утворення конденсату;
Механічні пошкодження, спричинені неправильним використанням або потрапляння сторонніх предметів всередину корпусу;
Неправильне харчування або зарядка ноутбука;
Перегрів чіпів мостів і відеокарти через сильну і тривалого навантаження.


Звертаючись за допомогою в сервісний центр Скайтел, Ви гарантуєте і оберігаєте свій пристрій від виникнення додаткових несправностей. Так як під час самостійного ремонту без застосування належного обладнання є велика ймовірність того, що проблема тільки посилиться і ремонт стане зовсім невиправданим.