Головна / Ремонт ноутбуків, нетбуків, ультрабуків в місті Черкаси

    Безумовно, ноутбуки зараз впевнено зайняли нішу персональних комп`ютерів, в якій, буквально кілька років тому, домінували стаціонарні комп`ютери. Ноутбуки більш мобільні, енергоефективні, а за ціною вже досить давно зрівнялися зі стаціонарними ПК схожої потужності.

    Однак, за статистикою, ноутбуки виходять з ладу значно частіше, ніж стаціонарні ПК. Та й ремонт ноутбуків значно складніше. У разі стаціонарних ПК, було досить просто придбати в найближчому комп`ютерному магазині і замінити компонент, що вийшов з ладу, будь то блок живлення, мережева або звукова карта, оперативна пам`ять, процесор, відеокарта або навіть материнська плата - всі ці деталі були уніфіковані і не становило проблеми підібрати їм заміну.

     У ноутбуках, в силу їх компактності, практично всі ці елементи розпаяні безпосередньо на материнській платі і для їх заміни потрібне спеціальне обладнання і досвід. А самі материнські плати не уніфіковані, тобто підходять тільки від такої-ж моделі ноутбука, дуже дефіцитні, та й коштують, зазвичай, значно дорожче, ніж материнська плата стаціонарного ПК. Крім того, додався цілий ряд пошкоджень, специфічних саме для ноутбуків, наприклад, удари і падіння, потрапляння рідини, вихід з ладу через перегрів (адже система охолодження ноутбука досить компактна і вимагає регулярної профілактики, про що багато користувачів, на жаль, забувають).

    У Черкасах досить багато майстерень, що пропонують послуги з ремонту ноутбуків, однак, ми рекомендуємо зупинити Ваш вибір на сервісному центрі «SkyTel service» з таких причин:
● Ми можемо виконати ремонт будь-якого ступеня складності.
● Більш ніж десятирічний досвід роботи. Наші інженери справжні професіонали.
Сучасне обладнання, якісні витратні матеріали та комплектуючі. На цьому ми не економимо.
● Швидка і безкоштовна діагностика. Найчастіше, діагноз буде відомий вже в день звернення, а платите Ви тільки за кінцевий результат - працюючий ноутбук.
● Власний склад запчастин дозволяє нам здійснити ремонт в найкоротші терміни, навіть протягом декількох годин.
● У разі якщо необхідної запчастина відсутня на нашому складі, завдяки тривалій співпраці з нашими постачальниками, ми отримаємо її в найкоротші терміни.
Найвища якість ремонту за розумні гроші. Ми не рвачі, репутація для нас дорожче миттєвої вигоди.
Гарантія на всі виконані роботи від 3-х місяців.