Головна / Ремонт мобiльноi технiки

  ремонт мобильной техникиЩе кілька років тому, ми і уявити собі не могли, наскільки ми будемо сьогодні залежати від персональних цифрових помічників. Всього за два десятиліття мобільні телефони еволюціонували з рідкісного і дорогого засоби зв'язку, атрибута людей в малинових піджаках до смартфона - обов`язкового і необхідного аксесуара, без якого важко уявити повсякденне життя. Крім свого основного завдання, вони вже замінюють нам годинник, будильники, календарі, фотокамери, книги, ігрові приставки та музичні плеєри. Вони навчилися рахувати кроки, вимірювати пульс і давати рекомендації по дієті. Вони надають доступ в інтернет, де б ми не знаходилися. Одним словом, всі функції сучасного смартфона складно навіть перелічити.
  Ще одним природним еволюційним кроком у розвитку персональної електроніки стали планшетні комп`ютери. Зараз вони можуть виконувати практично всі функції, які виконує ноутбук, однак вони значно легше, мають значно більший час автономної роботи і тому стали відмінним вибором для людей, які в частих поїздках хочуть мати можливість комфортно працювати і спілкуватися.
  Однак, як і будь-яка інша техніка, смартфони та планшети, на жаль, виходять з ладу.
Наш сервісний центр проводить ремонт телефонів і планшетів будь-яких виробників і брендів. ASUS, Apple, Samsung, Lenovo, Xiaomi, LG, Huawei, HTC, Nokia, Meizu і багатьох інших виробників
  Найпоширеніша проблема мобільних пристроїв - розбитий екран або сенсорне скло. Ще одна часта причина звернення до сервісного центру - поломка роз`єму живлення. Не рідко ми стикаємося і з необхідністю заміни акумуляторної батареї. Завдяки налагодженим зв`язкам з декількома постачальниками якісних комплектуючих, ми можемо замінити їх швидко і якісно.
  Найбільш складна і дорога робота - це компонентна заміна елементів материнської плати мобільного пристрою. Однак, завдяки більш ніж десятирічному досвіду роботи фахівців СЦ «SkyTel service», сучасному обладнанню, якісним компонентам і витратних матеріалів, ми справляємося з цим завданням на відмінно.